Порядок прийому

Для надання соціальних послуг громадяни подають письмову заяву до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради за місцем проживання/перебування, який в триденний  строк після її надходження надсилає запит до закладу охорони здоров'я за  місцем проживання громадянина для одержання медичного висновку про його  здатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі (далі - медичний висновок), до відповідного підприємства, установи, організації, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за місцем реєстрації громадянина для отримання довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб і до територіального органу ДФС для отримання довідки про доходи громадянина (у разі потреби).

З метою встановлення наявності (відсутності) обтяжень речових прав на  нерухоме майно громадян, які подали письмову до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у  м. Кропивницькому ради, а також наявності (відсутності) укладених такими громадянами договорів довічного утримання (догляду) посадова особа виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому (заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету – директор територіального центру) в триденний строк після надходження відповідної письмової заяви отримує інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) шляхом безпосереднього доступу до нього відповідно до законодавства та долучає її до заяви громадянина.

У п’ятиденний строк після надходження запиту відповідні суб’єкти, надають медичний  висновок,  довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, довідку про доходи громадянина (у разі потреби) до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради, який в одноденний строк після їх надходження приймає рішення про надання або відмову в наданні соціальних послуг і надає такі документи територіальному центру разом із заявою  громадянина та інформацією з Державного реєстру прав.
Після надходження зазначених документів територіальний центр протягом строку, визначеного у державних стандартах соціальних послуг,   визначає індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги, встановлює  групу рухової активності, визначає зміст соціальних послуг, уточнює обсяг,  складає індивідуальний план, приймає рішення про необхідність надання соціальних послуг, про що видається відповідний наказ, та укладає з отримувачем соціальної послуги договір про надання таких послуг.

Надання структурними підрозділами територіального центру внутрішньо переміщеним особам соціальних послуг здійснюється невідкладно. Особова справа формується на підставі документа, що посвідчує особу, та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.